Performance Marketing Specialist

Jesteśmy zgraną ekipą, pracujemy w małych projektowych zespołach, dzięki czemu każdy ma szansę pokazać swoje umiejętności.

Pracujemy na liczbach i od ich analizy zaczynamy każdy proces w obrębie performance marketingu.

Sprawdzamy, co nie działa, a przede wszystkim: dlaczego?

Lubimy wiedzieć skąd i dokąd zmierzamy. Pomagamy Klientom kształtować ich biznes.

Jeśli jesteś skrupulatny, potrafisz logicznie myśleć, uwielbiasz pracować z danymi i je analizować – ta oferta jest dla Ciebie!

Dołącz do nas! Czekają na Ciebie ciekawe i różnorodne projekty oraz zgrana ekipa ludzi z pasją.

Czego konkretnie oczekujemy?

  • Co najmniej 2 lata doświadczenia w performance marketingu oraz prowadzeniu kampanii SEM/PPC,
  • Znajomości rynku reklamy internetowej z naciskiem na performance,
  • Praktycznego doświadczenia w prowadzeniu kampanii performance (Facebook Ads, Google Ads),
  • Praktycznej wiedzy jak korzystać z narzędzi typu: Google Analytics, Google Ads, Facebook Ads, Menedżer Reklam,
  • Podstawowej znajomości narzędzi Google Tag Manager, Google Data Studio,
  • Umiejętności optymalizacji kampanii na bazie podanych współczynników,
  • Chęci poznawania nowych kanałów performance marketingu,
  • Znajomość języka angielskiego (min. B2),
  • Doskonałej organizacji pracy, bo będziesz pracować przy 2-4 projektach jednocześnie,
  • Samodzielności, umiejętność analitycznego myślenia i planowania,
  • Zaangażowania, entuzjazmu i chęci do eksperymentowania z tym co nowe.

Jakie będą Twoje obowiązki?

  • Prowadzenie kampanii performance od koncepcji aż po wdrożenie,
  • Generowanie pomysłów na promocję marek w świecie cyfrowym, rekomendowanie nowych rozwiązań,
  • Analiza efektywności prowadzonych działań – monitorowanie i optymalizacja wyników i wskaźników pod kątem efektywności kampanii i założonych budżetów reklamowych,
  • Tworzenie raportów na potrzeby analiz i planowania przyszłych kampanii,
  • Współpraca z biznesem oraz przygotowanie rekomendacji w oparciu o wyniki przeprowadzonych analiz.

Co oferujemy?

  • Elastyczny czas pracy – możliwość rozpoczęcia pracy w godzinach między 7 a 10-tą,
  • Pracę przy projektach ciekawych, lub dla znanych marek, lub obie rzeczy na raz,
  • Wsparcie firmy w podnoszeniu swoich kwalifikacji,
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej,
  • Nietuzinkowe biuro w centrum Krakowa, w kamienicy, w niedużej (obecnie ok. 50 osobowej) firmie pełnej fajnych ludzi,
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne w Medicover oraz świeże owoce w kuchni,
  • Naprawdę przyjazną atmosferę jakiej trudno szukać gdzie indziej!

Jak wygląda proces rekrutacji?

„It’s easy like one, two and three”.

  • Wysyłasz do nas swoje CV,
  • Umawiamy się na 30-minutową rozmowę telefoniczną, żeby sie poznać,
  • Wybranych kandydatów, zapraszamy na rozmowę kwalifikacyjną u nas w biurze lub zdalnie, zależnie od preferencji.

Kliknij aplikuj i wyślij swoją ofertę.